В Україні створено унікальний сервіс-проект за статистичними даними «Укрзалізниці»

63

Це – інтерактивна графіка, яка показує пасажиропотік «Укрзалізниці» по Україні, а також у Росію та Білорусь; веб-аплікація, що показує, скільки пасажирів знаходяться на певній станції з розбивкою на години, дні тижня і місяці; цікаві факти про те, якими вагонами їздять українці і чи купують квитки заздалегідь. Все це міститься у проекті ТЕКСТІВ, який присвячений аналізу бази даних проданих квитків на поїзди міжміського сполучення.

Проект впроваджено за підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) і за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) та фонду NED.

Перший аналіз даних пасажирського потоку за 2014 рік відкрив цікаві деталі.

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Фахівці проекту зазначають, що детальна інформація, яку містить сервіс, може стати в нагоді для вирішення багатьох питань. Можна досліджувати звідки, куди, коли і скільки поїхало людей, вивчати сезонні зміни трафіку, ставити питання (і знаходити відповіді) щодо впливу війни на залізничне сполучення та дізнаватись, в які години доби чи дні тижня найбільше завантажені станції і вокзали. Потенціал повторного використання даних Укрзалізниці – просто неймовірний. І користь від цього може отримати в тому числі і сама залізниця.

Економісти, наприклад, можуть використати ці дані для розробки нової моделі ціноутворення. Розробники можуть використати ці дані для створення нових сервісів, які, наприклад, дозволятимуть швидко і легко спланувати подорож, або ж допомагатимуть придбати квитки заздалегідь на популярні напрямки у гарячі сезони, повідомлятимуть про зміни у розкладі, призначення додаткових потягів, запізнення чи скасування поїздів.

Малий бізнес може використати дані про пасажиропотоки на кожній станції впродовж доби, тижня, місяця чи року для кращого таргетування аудиторії, планування діяльності та оптимізації витрат.

Читати за темою: Огляд форуму технологічних новинок Innotech-2016: рівень креативності в Україні один з найвищих в Європі

Та ж історія зі сферою послуг – ресторанним, готельним та курортним бізнесом. Вони зможуть не покладатись на сумнівні результати онлайн-опитувань у дусі «Куди Ви плануєте поїхати на свята?», а отримувати конкретні відповіді на ці запитання з реальних даних. І на основі цих даних планувати свій бізнес.

Корисно попрацювати із цими даними також соціологам і маркетологам. Для перших це – дивовижний матеріал для дослідження суспільства, для других – джерело дуже детальної інформації про потенційних клієнтів.

Навколо даних «Укрзалізниці» може вирости ціла екосистема сервісів та досліджень. Якісь із цих сервісів будуть працювати на користь самої залізниці, якісь створюватимуть додану вартість в інших сферах.

7575457

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.