В Україні найбільша кількість ІТ-фахівців 

39

Більше 100 тисяч українських програмістів працюють у різних компаніях. При цьому, попит на IT-персонал продовжує зростати на світовому ринку, пише портал IT Outsoursing News.

Як зазначається, не зважаючи на політичні потрясіння, українські послуги ІТ та програмного забезпечення для Research&Development з кожним роком набирають обертів.

Україна має найбільше і швидкозростаюче число IT-фахівців в Європі. При цьому, очікується, що до кінця 2020 число фахівців перевищить 200 тисяч осіб.

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

Більше ста світових високотехнологічних компаній, таких як, Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung, ведуть R&D діяльності в Україні. Разом з тим безліч локальних IT-аутсорсингових компаній обслуговують клієнтів по всьому світу.

Експорт українського програмного забезпечення приніс приблизно $2,5 млрд в 2015 році. Найбільше послуг – приблизно 80% надаються клієнтам зі США.

Крім того, зазначається, що США залишаються найбільшим партнером України по спільній R&D діяльності, що становить близько 45% від загального числа. Далі йдуть країни ЄС та Ізраїль.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.