В Росії можуть закрити офіс Управління ООН з прав людини

44

Російський уряд дав зрозуміти керівництву ООН, що має намір закрити московський офіс управління верховного комісара ООН з прав людини.

Про це заявив сам комісар ООН Зейд Раад аль Хусейн, виступаючи у Раді з прав людини в Женеві, повідомляє агенція Reuters.

Він підкреслив, що «стурбований сигналами, отриманими від уряду Російської Федерації, що свідчать про намір закрити представництво». В ООН не уточнили, що саме розуміється під сигналами від російського уряду.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Зейд Раад аль Хусейн виступив за більш широкі контакти з російською владою, зокрема для обговорення проблеми «звуження простору діяльності для правозахисників і неурядових організацій».

Відомо, що Конституційний суд Російської Федерації ще 14 липня 2015 року ухвалив рішення, що Росія може не виконувати рішення Європейського суду з прав людини, якщо при цьому порушуються основоположні конституційні норми, закладені в Конституції РФ.

Читати за темю: Уроки та челленджі культурної дипломатії

Міністерство закордонних справ України висловило глибоку стурбованість рішенням Конституційного суду Російської Федерації у справі про застосування рішень Європейського суду з прав людини на території РФ. МЗС розцінює це рішення як цілеспрямований удар по системі захисту прав людини як в Росії, так і в Європі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.