В окупованому Криму можуть закрити музей Лесі Українки

42

Ялтинський музей Лесі Українки в окупованому Росією Криму може змінити концепцію, формат роботи і припинити своє існування. Таке побоювання висловила засновник музею, професор Острозької академії Світлана Кочерга в коментарі Крим.Реаліі.

«Доля музею Лесі Українки в Ялті – під великим питанням. Мене хвилює, в якому стані буде працювати цей музей і чи залишиться він там. Може, залишать лише одну кімнату для зберігання, але самого музею може не стати … Я допускаю, що музей відновлять, але він буде з іншою концепцією, наприклад, музей російської культури з вкрапленням, як називають, народів Росії. Музей Лесі Українки, яким він був, хоча б на рівні відділення, думаю, що не відкриють», – розповіла Світлана Кочерга.

Вона назвала перебільшенням інформацію про нібито обвалення даху музею, проте підтвердила, що проблеми існують. «Дійсно, була велика тріщина і зі стелі посипалося каміння. Але музейники нічого не розкажуть, а ось ті люди, які були у нас волонтерами, друзями музею, вони – очевидці, вони розповіли, що, дійсно, це сталося. Приміщення потребувало ремонту», – зазначила професор.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

За її інформацією, з початку лютого музей був закритий на ремонт, офіційно – до кінця 2017 року. На сайті музею інформації про реконструкцію немає, телефони для зв’язку недоступні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.