В окупованому Криму формують фейкову «Українську громаду», яку очолить депутат від «Єдиної Росії»

39

В окупованому Росією Криму зареєстрована громадська організація «Українська громада Криму». На сайті «держкомітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян» призначеного Кремлем окупаційного «уряду Криму» зазначено, що організацію очолив Олег Усик, зареєстрований в с. Донське Сімферопольського району.

Олег Усик є депутатом місцевої ради від партії «Єдина Росія», про це повідомляють «Крим.Реаліі».

Ряд російських ЗМІ напередодні повідомили про те, що етнічні українці, які проживають в окупованому Росією Криму, об’єднаються в загальнокримську «національно-культурну автономію». Журналісти посилалися на главу якоїсь «української громади Сімферополя» Олега Кравченка.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читати за темю: Стратегія довіри: як перевернути систему

В Українському культурному центрі Криму, створеному після окупації півострова, зазначають, що таким чином в Криму хочуть показати уявне благополуччя українців, а подібна «автономія» може стати інструментом для зміцнення російської влади на півострові.

Як відомо, так звана, прокуратура Криму на чолі з одіозною Наталією Поклонською, розпочала судовий процес, аби визнати Меджліс кримських татар терористичною організацією.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.