В Голландії розпочалась акція на підтримку України «Давай, Нідерланди, давай!»

391

В Нідерландах, напередодні референдуму щодо Угоди про Асоціацію України та ЄС, стартувала інтернет-кампанія на підтримку нашої держави.

Кампанія, що має назву «Давай, Нідерланди, давай!» (“Hop, Nederland, hop!”) презентує 10 відеороликів з талановитими українськими дітьми, які мріють потрапити в Амстердам і познайомитися зі справжніми нідерландцями.

До проекту було також залучено двох нідерландських фахівців — одного з найкращих режисерів Королівства Теда Ленсена, та аранжувальника Клааса Берінгса (нід. Klaas Berings).

«Незалежно від бажання і можливостей політиків, чиновників та бізнесменів. Україну рухає вперед її майбутнє — діти, їхня творчість і енергія. Тому цей проект — це дарунок України та її синів і доньок нідерландському народу у знак вдячності за підтримку на шляху до нашого прекрасного, європейського завтра», – відзначають автори проекту. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС презентувало відео та сайт про Україну голландською мовою.

Як відомо, виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на середу 6 квітня 2016 року.

Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення консультативного референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною. Зібрати підписи вдалося завдяки інтенсивній онлайн-кампанії сатиричного блогу GeenStijl, групи громадян Burgercomite ЄС (“Комітет громадян ЄС”) і євроскептичного мозкового центру “Форум для демократії”.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.