В мережі з’явився перший тізер повнометражного українського фільму-фентезі

61

«Сторожова застава» – повнометражний український фільм-фентезі, що знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем’єра стрічки в Україні запланована на кінець 2016 року.

Як повідомляють представники знімальної групи, робота над проектом проходила в Карпатах на скелях Довбуша, в Коростишівському кар’єрі, Тетерівському коші, в Бучі, а також на натурному майданчик студії FILM.UA, де спеціально для зйомок були збудовані масштабні декорації сторожової застави.

Роль богатиря Олешка Поповича у фільмі грає івано-франківський актор Роман Луцький. Він відомий своєю роботою у таких стрічках як «Параджанов», «Брат».

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сюжет фільму досить оригінальний. Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Вітько з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. Тут він зустрічає юного Олешка, могутнього Іллю та суворого Добриню, в яких впізнає богатирів з давніх оповідей. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за допомогою зброї і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітько опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і набуває справжньої мужності.

Читати за темою: Катерина Петровська: «Могла прийняти німецьке громадянство, але хочу жити в Європі як українка»

««Сторожова застава» – не буквальна екранізація однойменної книги. Ми разом зі сценаристами Сашком Дерманським та Ярославом Войцешеком радше використали її як ​​конструктор взяли ідею і кращі деталі та зібрали все по-новому, згідно з законами жанру. Це моя перша повнометражна робота і мені хочеться довести, що в Україні можуть знімати гідне жанрове кіно. Якщо українське авторське кіно вже зайняло свою нішу і заявило про себе на чисельних  міжнародних кінофестивалях, то зараз нам потрібно показати глядачеві, що наші режисери вміють знімати гарне кіно і для широкої аудиторії – видовищно і цікаво», – зазначає режисер фільму Юрій Ковальов.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.