В Києві стартувала творча акція поетів і музикантів «Дорога на Схід»

53

25 березня розпочинається триденний мандрівний фестиваль «Дорога на Схід». Він відбудеться в трьох містах Луганської області: Новопскові, Сватове і Старобільську.

Основна відмінність нинішньої поїздки в зону АТО творчих людей під надихаючим початком Сергія Жадана від попередніх – в тому, що фестиваль пройде в більш віддалених від переднього краю містах. Крім того, в складі групи стало більше музикантів. Очікується, що акція буде масштабнішою, ніж раніше.

« Ми свідомо зробили акцент на виступах перед цивільним населенням. Нам здається дуже правильним, дуже важливим сьогодні підтримувати культурні зв’язки з громадянами України з Луганської та Донецької областей», – каже поет, письменник, громадський діяч Сергій Жадан.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Для того щоб показувати і нагадувати їм, що ми є одним суспільством, одним народом, однією країною. І нам необхідно разом відбудовувати наш спільний простір.

За словами організаторів фестивалю, участь в ньому беруть люди, які періодично їздять на Схід України.

Крім трьох великих загальних концертів в містах Луганської області, учасники «мандрівного» фестивалю виступлять в бібліотеках, лікарнях і перед військовослужбовцями. З собою вони вирішили взяти книги, подаровані їм українськими видавництвами, щоб залишити їх в місцевих бібліотеках. Крім книг організатори фестивалю везуть ліки, необхідні в лікарнях Луганщини.

Але, як зазначив Сергій Жадан, чи не це буде найважливішим під час поїздки. Головне, на його думку – це підтримка контакту з громадськістю Луганської області заради спільного будівництва цивілізованої держави.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.