Українці Франції вимагають розірвати угоду «про побратимство» між Ніццою та Ялтою

63

Активісти французько-української асоціації вимагають анулювати угоду між мером Ніцци Крістіаном Естрозі і, так званим, мером Ялти Андрієм Ростенком.

Про це йдеться в листі представників Ukraine Action, яке адресоване міністрам закордонних справ Франції Жану-Марку Еро, міністру внутрішніх справ Бернару Казньову та префекту регіону Прованс-Альпи-Лазурний Берег Стефану Буійону. Про це передає Еспресо.TV з посиланням на сторінку представництва у Facebook.

Активісти вимагають від французьких можновладців гарантувати, що будь-яке зобов’язання у документі (листі про наміри відновлення побратимських відносин між Ніццою і Ялтою), підписане між метрополією Ніцци й окупованим Росією містом Ялтою, зробити об’єктом запиту з обов’язковим повідомленням і суворою перевіркою законності з метою подальшого скасування Адміністративним судом Франції.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читати за темою: Уроки та челленджі культурної дипломатії

Крім того, в Ukraine Action наполягають перевірити законність перебування у Франції Ростенка, особливо у частині офіційної інформації, наданої консульськими органами.

«…переконайтеся, щоб такого роду інцидент не повторився, а якщо подібні йому і мали місце, то щоб вони стали предметом правових наслідків, на які заслуговують», – йдеться в листі.

im-1457014865-7374

im-1457014916-9833

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.