Український депутат налякав росіянок в Парижі вигуком «Героям Слава!»

36

Народний депутат України, голова Комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Ар’єв в паризькому метро налякав двох російських «модниць». Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

«Париж. Метро. Поруч їдуть дві росіянки, обговорюють культурний план шопінгу в день. При згадці одного світового бренду, модниця невдоволено випинає губу: «Я у нього нічого не куплю. Він «хохляцькі» сорочки робив»», – пише Володимир Ар’єв.

Після цього, за словами політика, пасажирки почали обговорювати українців, зокрема те, що вони постійно кричать «Слава Україні!».

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

«Я не витримав і гаркнув: «Героям Слава!». Обидві зробили стрибок на місці і дивились на мене переляканими очима», – зазначив нардеп.

Читати за темою: Ірина Старовойт: «Ніхто не уникне змін. Треба мати відвагу подивитися їм в обличчя»

За його словами, в цьому ж вагоні знаходився чоловік років 35-ти, який приєднався до засудження пасажирок і зазначивши, що «вони («хохли» – ред.) вас ще жити навчать». Сам він виявився з Санкт-Петербурга.

«Під здивовані погляди інших пасажирів дамочки вискочили з вагона. З пітерським парижанином ми мовчки потиснули один одному руки», – додав Володимир Ар’єв.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.