Український «Антонов» презентував на виставці в Індії два нових літака

144

Український розробник і виробник всесвітньо відомих літаків ДП «Антонов»  презентує на 9-й міжнародній оборонній виставці DefExpo 2016, що проходить 28-31 березня в передмісті Куатол (штат Гоа, Індія), проекти нових перспективних транспортних літаків Ан-132 вантажопідйомністю 9,2 тонн і Ан-178 вантажопідйомністю до 18 тонн. Про це повідомляє офіційний сайт держпідприємства.

Відзначається, що перспективні проекти «Антонов» можуть стати базисом для подальшого розвитку плідного співробітництва між Україною та Індією в авіабудуванні.

Програма нового багатоцільового Ан-132, нагадує розробник, реалізується у взаємодії з партнерами з Королівства Саудівська Аравія та за участю провідних компаній світової авіаіндустрії.

«Підприємствам Індії пропонується взяти участь в створенні цього літака, а міністерствам і відомствам країни – стати його замовниками», – уточнює прес-служба.

Разом з тим, новий транспортний Ан-178, який в даний час проходить програму сертифікаційних випробувань, «може стати основою для створення і спільної реалізації програми середнього транспортного літака в максимальній відповідності до вимог індійських замовників».

Читати за темою: Народна дипломатія в Японії: інтерв’ю з Павлом Котенком

Нагадаємо, що DefExpo India – найбільша в Південній Азії виставка озброєнь і військових технологій, де демонструються кращі зразки бронетанкової техніки, ракетно-артилерійської і стрілецької зброї, новітні засоби протиповітряної оборони, техніки для військово-морського флоту, засоби зв’язку, оптоелектронні прилади, супутникові та космічні технології світових оборонних компаній.

У 2014 році в роботі DefExpo 2014 взяли участь понад 500 оборонних підприємств з 96 країн світу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.