Українська діаспора у Відні провела акцію на підтримку Надії Савченко (фоторепортаж)

99

Автор: Олександра Саєнко
Фото: Всеволод Кожемяко

9 березня близько 200 українців та представників інших націй, серед яких – чеченці, сирійці, росіяни, австрійці, – зібрались на центральній площі Відня Штефансплатц, щоб приєднатись до глобальної акції на підтримку Надії Савченко, української льотчиці, депутата Верховної Ради України і представника України в Парламентській Асамблеї Ради Європи. Організатором демонстрації виступила ГО «Автомайдан Україна».

9.03.2016 1

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

Учасники виступили з промовами, в яких засудили незаконні дії російської влади і утримання Надії під арештом за сфабрикованими звинуваченнями. Посол України Олександр Щерба, який взяв участь в демонстрації, наголосив, що українці вірять в Європу і в те, що добро переможе зло.

9.03.2016 3

До демонстрантів приєдналась Олена Стяжкіна, професор Донецького національного університету, історик, письменниця, відома емоційним коментарем під час вручення літературної премії в Москві навесні 2014 року про те, що російська мова в Україні не потребує захисту.

9.03.2016 4

Під час акції активісти роздавали інформаційні флаєри із закликом підписати відкритого листа до європейських лідерів з вимогою докласти всіх зусиль заради негайного звільнення Надії.

Читати за темою: Народна дипломатія в КНР: інтерв’ю з Яною Шуляк

Також було проведено збір коштів для допомоги пораненим в АТО і дітям загиблих.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.