Українка завоювала «золото» на змаганнях з гімнастики в Португалії

47

Лідер збірної України з художньої гімнастики Анна Різатдінова здобула дві золоті медалі на етапі Кубка світу у португальському Лісабоні. Як повідомляє XSport, в неділю пройшли індивідуальні фінали в окремих видах, а також завершилося командне багатоборство.

Різатдіновій не було рівних у вправах з булавами і стрічкою. У цих видах українка заробила 18,600 і 18,500 балів відповідно. Також на рахунку Ганни — друге місце у вправах з обручем.

А Анастасія Мохнюк стала срібним призером з п’ятиборства на чемпіонаті світу-2016 з легкої атлетики у приміщенні. Її колега Аліна Фьодорова виграла бронзову медаль. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Обидві українки завершили змагання з особистими рекордами і, наразі, очолюють європейський топ-лист сезону.

Читати за темою: Швейцарський режисер Еммануель Графф: “Для мене час тепер ділиться на до і після Майдану”

Для Фьодорової медаль чемпіонату світу у приміщенні стала вже другою у кар’єрі. Два роки тому, у Сопоті, Аліна також виграла «бронзу».

Зазначимо, що чемпіонат світу з легкої атлетики 17-20 березня приймав Портленд (Орегон, США).