Українка в Данії створює аксесуари для світських леді і принцес

47

У Скандинавській країні Наталка вже сім років і започаткувала бренд, який став дуже успішним — Naledi Copenhagen. Це ексклюзивні сумки та клатчі зі страусиної шкіри та аксесуари, повідомляє Vidia.

«Коли я жила у Кейптауні, співпрацювала з досить цікавими місцевими дизайнерами, які створювали різні модні колекції – одяг, аксесуари, ювелірні вироби. Вони хотіли продавати свої колекції у Європі. Коли я переїхала у Данію, вирішила створити агенцію, яка представляла б на данському ринку власне цих південно-африканських дизайнерів. Вони працюють у системі sustainable fashion, тобто це етичний дизайн, товари, зроблені з максимальним акцентом на повагу до навколишнього середовища та людей».

17

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Наталія почала зустрічатися з байєрами ексклюзивних данських магазинів. Випадково на зустрічі з одним з найвідоміших концепт-бутиків мала з собою сумку

Naledi. Так один із байєрів зацікавився, що за сумка у неї в руці. Це і стало поштовхом в співпраці.

Клієнти Naledi Copenhagen – ексклюзивні мультибрендові бутики у Данії, Скандинавії та у ЄС. Свої колекції бренд представляє кожні 6 місяців,

«Наш бренд вже досить відомий. Знають, що є сумка від Naledi – це якість, стиль, знають про те, що багато відомих данських жінок є нашими клієнтами, у тому числі і принцеса Мері, і принцеса Марі», – коментує дизайнерка.

Читати за темою: Куди рухається українська фотографія. Архіви Віктора Марущенка

Цікаво, що найпершим клієнтом Naledi був відомий магазин в Копенгагені Rue Verte, який є також улюбленим магазином королівської родини. І найпершу сумку з колекції купила саме принцеса Мері. Зараз у неї вже сім сумок від українки. Друга датська принцеса, Марі, також має шість сумок від Naledi.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.