Україна отримає безвізовий режим з ЄС не пізніше початку 2017 року

39

Таку думку висловив Посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин, передає УНІАН.

«Я переконаний, що в 2016 році ми почуємо остаточне позитивне рішення. А скільки буде відбуватися впровадження безвізового режиму – сказати важко. Але я маю надію, що в 2016 році ми почуємо рішення, і не пізніше, ніж з початку 2017 року воно буде практично реалізоване», – сказав дипломат. За його словами, зараз «сценарій вже відомий і немає необхідності чекати нових перешкод».

«Ми в Польщі завжди підкреслюємо, що нам потрібно відкритий кордон і безвізовий режим з Україною. Ми знаємо дуже добре, що тут ніяких загроз немає, і це з користю для обох сторін – і для європейської, і для української», – підкреслив Посол.

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

При цьому він зазначив, що скасування торкнеться тільки туристичних шенгенських віз: «Інші візи, пов’язані з дозволом працювати, з культурним або діловим обміном, залишаються».

Посол зазначив, що в той же час режим отримання українцями національних польських віз вже максимально лібералізований.

Читати за темою: Глава МЗС Данії: Ви просто не маєте іншого шляху, крім створення реформованої України

Водночас, на своїй сторінці в Facebook Посол МЗС України з особливих доручень Дмитро Кулеба написав: «Безвізовий режим не переносили, не скасовували.. Робота по електронним деклараціям і НАПКА триває. Наскільки я бачу, є воля завершити її позитивно і в уряді, і в парламенті, попри маневри деструктивних елементів. І у ЄС є політична воля надати безвізовий режим».

У той же час, за його словами, фактор проведення референдуму в Голландії щодо ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС «має значення».

Нагадаємо, раніше доповідач Європарламенту по Грузії Андрес Мамікінс заявив, що питання надання Грузії візової лібералізації з ЄС буде розглядатися окремо від України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.