Global Ukraine

У Тернополі можна буде отримати Гарвардський сертифікат

33

Кафедра Комп’ютерних наук разом із Стартап центром ТНТУ ініціювали  створення платформи у м. Тернополі для підготовки оффлайн-груп, які бажають прослухати курс CS50 «Основи програмування».

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування у світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік оффлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором у Гарвардському університеті.

Вперше даний курс перекладено українською мовою за підтримки «Львівської ІТ Школи» та SoftServe. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.
Цільова аудиторія курсу: охочі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням!

Читати за темою: Огляд форуму технологічних новинок Innotech-2016: рівень креативності в Україні один з найвищих в Європі

На онлайн-курс CS50, на платформі Prometheus зареєструвалося вже 50 000 слухачів, а тепер на сторінці курсу є можливість зареєструватися і на оффлайн-групи підготовки, на яких ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50.

Подібну ініціативу підтримало понад 20 іншіх провідних вишів і організацій України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.