У Норвегії організують благодійну виставку на підтримку українських дітей

53

Українська громада Норвегії запрошує взяти участь у доброчинній експозиції «Оpplev Ukraina!». Зібрані кошти організатори відправлять на реалізацію освітнього проекту для дітей в Україні. Про це повідомляється на Facebook-сторінці заходу.

«Ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в благодійному заходівиставці «Оpplev Ukraina!».  Якщо у Вас є фотографії або художні твори на тему: «Україна. Природа, місто, люди, будь ласка, надсилайте їх на адресу:  fotoutstillingukraina@gmail.com. Приймаються фотографії або художні твори, зроблені в Україні, про Україну, або на українську тематику», – повідомляють організатори.

Роботи будуть прийматися до 10 квітня. Незалежне журі обере найкращі 30-35 робіт, що надрукують на галерейному холсті для виставки. Усі роботи виставлять на продаж. Під час заходу відвідувачі зможуть голосувати та обрати найкращу роботу, автор якої отримає приз. Акція відбудеться 25-28 травня у місті Саннес.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

А днями українці, що проживають у Норвегії – Андрій і Дарина Мірошниченки –  звернулись до Норвезького короля Гаральда V з проханням підтримати створення Норвезько-українського центру культурного діалогу в місті Берген. Свою петицію активісти розмістили на ресурсі avaaz.org.

Мета центру — відновити та розвинути довготривалі норвезько-українські культурні зв’язки.

Читати за темою: Народна дипломатія в США: інтерв’ю з Любою Шипович

«Зараз найкращий момент для того, щоб згадати про минулі зв’язки та створити нові. Більше того, це особливо важливо у часи, коли в Україні та багатьох інших місцях йде війна, оскільки культура — це джерело натхнення та творчості у віднайденні та створенні шляхів до порозуміння та миру», – йдеться у тексті звернення.

Українці закликають підписати петицію та поширити її серед своїх друзів. Наразі під документом залишили свої підписи вже 211 небайдужих. Але необхідно зібрати 1000 голосів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.