У Будапешті зустрілися угорські та українські прикордонники

46

Днями в Угорщині в рамках реалізації заходів Концепції інтегрованого управління кордонами, яка була схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України в минулому році, відбулася зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Угорщини.

В ході зустрічі, яка відбулась в Будапешті, експерти проаналізували обстановку на спільній ділянці державного кордону, а також умови і фактори, які мали вплив на характер загроз в 2015 році. Крім того, було здійснено прогноз розвитку обстановки в 2016 році. Зокрема, зазначалося про можливу зміну трафіку мігрантів на східному маршруті їх руху в ЄС, що пов’язано з активними заходами з протидії нелегальній міграції. Так, результатами спільного з угорськими колегами аналізу ризиків підтверджено, що тепер міграційний шлях може пролягати з Румунії через Закарпаття, в напрямку Угорщини та Словаччини.

Читати з темою: Влад Троицкий: «В культурной дипломатии нужно из жертвы переходить на позицию героя»

Художня лялька

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Також під час зустрічі визначилося, що в минулому році ситуація на українсько-угорському кордоні була напружена, проте контрольована. Роботу експертів і стан інформаційної взаємодії позитивно відзначило керівництво поліції Угорщини.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.