Світові ЗМІ: «Це боротьба, яку ми не можемо ігнорувати» 

81

Три ключові світові видання присвятили свої статті українській тематиці. Зокрема, європейське суспільно-політичне видання Politico опублікувало статтю «Так» за Україну – перемога для Європи».

«Нідерландський референдум задасть тон майбутнім відносинам Євросоюзу зі своїми сусідами», – йдеться в підзаголовку статті. Автор зазначає, що референдум в Нідерландах стосуватиметься не лише України, а матиме важливі наслідки для країн всередині та за межами ЄС. Позитивний результат референдуму стане поштовхом для політики добросусідства Євросоюзу і направить потужний сигнал Росії, що Європу не можна залякати. Останні опитування громадської думки в Нідерландах вказують, що позитивне голосування на референдумі є реальною перспективою.

Але негативний результат створить прецедент для багатьох майбутніх угод з іншими країнами. Більше того, роль Євросоюзу при укладенні торгових угод і співпраці в області боротьби з організованою злочинністю і кліматичними змінами буде зведена нанівець.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Ліберальне американське видання The Huffingtom Post опублікувало статтю «Війна бушує в Україні, і Америка стурбована цим». Автор статті, Келлі Стюарт, зазначає, що 13 березня позиції українських військових 71 раз обстріляли підтримувані Росією бойовики на сході України. У той час, коли війна між Україною і Росією триває, в новинах останнім часом менше пишуть про конфлікт на Донбасі, що пов’язується з іншими чинними викликами, що стоять перед міжнародною спільнотою.  Проте автор підкреслює, що американці повинні пильно стежити за цією війною, тому що вона відображає їх власну історичну боротьбу за свободу від утисків. Це боротьба, яку США не можуть ігнорувати …

Німецьке видання Die Zeit подало матеріал під назвою «Князі руїн». Кореспондент видання Ютта Зоммербауер розповідає про свою поїздку в Донецький аеропорт. Журналістка зустрілася з 21-річним місцевим жителем, який є членом проросійського збройного угруповання «Спарта», і зараз живе в руїнах Донецького аеропорту.

Ютта Зоммербауер зазначає, що ніщо не нагадує про колишню помпезність аеропорту, зараз там – лише руїни, які є символом руйнівної сили війни між українськими Збройними силами та проросійськими сепаратистами.

Die Zeit пише, що під уламками стін і арматури до сих пір лежать тіла загиблих, подекуди стирчать міни і вибухові пристрої. Автор статті додає, що аеропорт і далі обстрілюють, а сама територія навколо є однією з найбільш вибухонебезпечних на всій 500-кілометровій лінії фронту. Тим часом той, хто живе в руїнах, як пише автор, виглядає, як злякана дитина з автоматом Калашникова.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.