Шість українських викладачів потрапили до фіналу міжнародного конкурсу викладачів-новаторів

52

На міжнародному форумі Microsoft E– Educator Exchange, де щороку визначають найбільш інноваційних освітян, шість вчителів представлятимуть Україну. Метою заходу є підтримка та заохочення вчителів до впровадження сучасних технологій у навчальний процес. Форум відбудеться у Будапешті з 8 по 10 березня.

«Сьогодні існує безліч безкоштовних доступних інструментів, за допомогою яких можна отримувати актуальні знання та практичні навички, необхідні для життя у цифрову епоху. Вчителі мають вміти працювати з технологіями, адже це є неодмінною умовою для розвитку української освіти, – говорить Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України.– Українські викладачі вкотре доводять, що наша країна здатна впроваджувати інноваційні ідеї у виховання нового покоління, яке здатне до критичного мислення та пошуку творчих рішень».

В рамках форуму буде проведено конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge, де викладачі у командах обговорять проблеми навчального процесу, запропонують інноваційні ідеї для їх подолання та опишуть своє рішення у програмі Office Mix. Команди, що запропонують найкращі ідеї, отримають нагороди.

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Освітній захід також продемонструє, як популярні серед дітей ігри Minecraft та Little Big Planet стають новими освітніми платформами. Наприклад, Ярослав Киричков, викладач Київського політехнічного інституту, навчає учнів основам програмування за мотивами епопеї «Зоряні війни» у Office Mix. Діти вчаться розробляти власні ігри та допомагають один одному, менше покладаючись на вчителя.  Ця робота принесла новатору третє місце на Міжнародному конкурсі Microsoft MIXathon Challenge, що дозволило йому стати фіналістом конкурсу E2.

Окрім Ярослава Киричкова, до фіналу потрапили ще 5 педагогів з України:

  • Нінель Бардакова, Ліко-школа
  • Оксана Личковська, Britannica School
  • Віктор Клименко, Європейський колегіум
  • Маргарита Калюжна, Кіровоградський Колегіум
  • Ірина Таран, Кіровоградський Колегіум

«В наш час викладачі мають значно більше можливостей втілювати творчі та нестандартні ідеї в учбовому процесі, які здатні захоплювати дітей і заохочувати їх до навчання. У цьому їм допомагають сучасні технології – учні з нетерпінням чекають нових, творчих завдань, та намагаються їх реалізувати, –  каже Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна»– Кінцева мета Microsoft – зробити освіту цікавою та доступною, як для дитини, так і для вчителя».

Більшість учасників форуму є експертами мережі Microsoft Innovative Educator – міжнародної спільноти, яка працює над розвитком ідей для кращого навчання. Загалом, до мережі MIE входять 3700 вчителів, серед яких – 44 українці.

Одночасно з цією новиною, за повідомленням прес-служби українського Посольства у Німеччині, український професор Марина Родніна виборола одну з найпрестижніших наукових відзнак — премією імені Лейбніца.

Читати за темою: Екс-глава Генштабу Грузії: За три роки українська армія перейде на стандарти НАТО

«Українському професору Марині Родніній вручили у Берліні престижну німецьку наукову премію розміром в 2,5 мільйонів євро», – заявили у Посольстві

Марина Родніна з 1990 року працює на базі дослідних інститутів Німеччини, а з 2008 року очолює Інститут ім. М.Планка з біофізичної хімії в Геттінгені.

Як відомо, премію імені Лейбніца вручають за видатні наукові досягнення. Нагорода одна з найпочесніших у світі, друга за престижем після Нобелівської премії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.