Ще один український стартап потрапив до списку Фонду підтримки мільярдера Річарда Бренсона.

43

Проект Ecoisme, що дозволяє контролювати витрати енергії в оселі, потрапив до нового акселератора підтримки стартапів британського мільярдера. Всього на участь у ньому претендували представники 71 країни.

Відтак, засновники українського проекту Іван Пасічник та Олександр Дятлов переїдуть до Лондона, де з травня 2016 року навчатимуться з менторами, серед яких буде і сам Бренсон. Після цього українці зможуть отримати до 120 тисяч доларів на розвиток проекту.

Нагадаємо, Ecoisme є одним із найуспішніших українських проектів, що виграв багато міжнародних конкурсів і вже отримував 80 000 євро від Deutsche Telecom.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Також, керівник і співзасновник стартапу Іван Пасічник потрапив до рейтингу найталановитішої молоді за версією Forbes.

Крім того, стало відомо, що некомерційний IT інкубатор 1991 Open Data Incubator офіційно став партнером європейських колег Open Data Incubator for Europe. Про це повідомив в Facebook засновник і керівник руху SocialBoost Денис Гурський.

За його словами, таке партнерство дасть можливість українським стартапам вийти на європейський ринок і на основі відкритих даних отримати грант у розмірі 100 тис. євро. Український інкубатор IT-проектів покликаний перетворити сотні відкритих державних даних на реальні стартапи, які нададуть сервіси громадянам, підприємствам та державним органам.

Нагадаємо, що український проект Petiole потрапив у топ-20 найяскравіших стартапів світу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.