Психологи з Хорватії будуть допомагати в реабілітації воїнів АТО

37

Координатор прикарпатського Центру допомоги учасникам АТО Наталія Перцович обговорила співпрацю у адаптації ветеранів із представником Посольства Республіки Хорватія. Про це вона повідомила в соцмережі Фейсбук.

«В рамках офіційного візиту до Івано-Франківська відбулася зустріч та приємне спілкування з Єленою Періч – Першим секретарем Посольства Республіки Хорватія. За її словами, Хорватія навіть 25 років після війни не може оговтатись від наслідків. Єлена за спеціальністю – психолог, тому ми не тільки обмінювались досвідом роботи з війною і на війні, ми торкались тем психологічної адаптації ветеранів та членів їхніх родин після війни».

Найближчим часом за сприяння Посольства відбудуться сертифіковані навчання для психологів. Практикуючі психологи-лектори із Хорватії будуть навчати психологів із Центрів допомоги учасникам АТО з усієї України, як професійно працювати з посттравматичним синдромом. Після навчань ці знання можна буде точково передавати іншим психологам у всіх регіонах України.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

«В перспективі – розробка Програм реабілітації поранених військових на території Хорватії», – поділилася напрацюваннями Наталя Перцович. Цікаво було почути, відзначає волонтерка, що в Хорватії працедавці платять менший податковий збір, якщо працевлаштовують на роботу ветерана бойових дій. При купівлі автомобіля ветеран платить менший податок.

Також Єлена Періч зауважила, що варто звернути увагу на те, що свого часу упустила Хорватія після війни, – психологічна підтримка людей, які під час війни не покидали територію бойових дій, а перебували день у день поруч з нею. І порекомендувала звернути увагу на формування відкритої і чесної бази ветеранів війни як Єдиної загальнодержавної.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.