Після заборони Меджлісу дві тисячі кримськотатарських активістів можуть назвати терористами – Рефат Чубаров

44

У разі заборони «судом» окупаційної адміністрації у Криму діяльності Меджлісу близько двох тисяч активних людей  кримськотатарського співтовариства можуть вважатися терористами.

Про це в четвер на брифінгу в Києві, за підсумками засідання Координаційної ради з питань забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території Криму і Севастополя заявив, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров.

«Те, що відбувається сьогодні на території тимчасово окупованого Криму –  неправомірно. Всі дії щодо Меджлісу кримськотатарського народу ми оцінюємо як дії злочинні, незаконні», – заявив політик.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

За його словами, «заборона Меджлісу кримськотатарського народу свідчитиме про те, що буде відкрито шлях до репресій дуже багатьох людей, оскільки Меджліс – є найвищим виконавчим органом Курултаю (національного з’їзду)».

У структурі Меджлісу більш як 250 місцевих меджлісів, які завжди обиралися кримськими татарами.

«Це більше двох тисяч людей. І вони одночасно можуть бути проголошені екстремістами, якщо не терористами», – відзначив депутат.

Читати за темою: Народна дипломатія в Швейцарії: інтерв’ю з Надією Варголою

На його думку, незаконні дії окупаційної адміністрації у Криму триватимуть доти, поки «ми, Україна, не відновимо свій суверенітет над частиною своєї території».

Нагадаємо, 3 березня в Криму відбулося перше засідання суду на вимогу підконтрольного Росії прокурора Криму Наталії Поклонської, щодо заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові та визнання його екстремістською організацією.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.