Папа Римський Франциск зустрівся з членами синоду УГКЦ

67

Папа Римський Франциск зустрівся із членами синоду Української греко-католицької церкви на чолі з настоятелем Блаженнішим Святославом. Про це повідомили у прес-службі УГКЦ.

Як пояснив глава УГКЦ Святослав, синод в Римі і зустріч із Папою були заплановані «у контексті згадування сумної річниці 70-річчя Львівського псевдособору 1946 року, щоб засвідчити єдність УГКЦ з наступником святого Петра».

«Ми підтверджуємо те, що не зміг зламати тоталітарний режим – сопричастя з Римом та Вселенською Церквою», – сказав глава УГКЦ.

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

1384885

Настоятель УГКЦ та члени синоду в ході обговорень з представниками Апостольської Столиці приготували публічне звернення, у якому доносять до світового співтовариства інформацію про агресію та гібридну війну проти України та розповідають про страждання мільйонів невинних людей. Церква засуджує звірства, викрадення, ув’язнення та тортури супроти окремих осіб та груп на Донбасі і в Криму, особливо супроти кримських татар, а також зневажання свободи віросповідання та гідності мільйонів людей.

«Я сказав Святішому Отцеві: народ страждає, Ваша Святосте, і чекає Ваших обіймів. Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що буде діяти», – повідомив Блаженніший Святослав.

Читати за темою: База псевдосоціологів та прихованих піарників

 «Для українців, які належать до різних Церков і релігійних організацій та навіть невіруючих, Святіший Отець є глобальним моральним авторитетом, який говорить правду. Цей голос правди є особливо важливим для українців, що страждають сьогодні. Якщо люди не чують чи не розуміють цього голосу, то вони заплутуються, непокояться і почуваються забутими», – сказав Блаженніший Святослав Папі Франциску.

«Святіший Отець наголосив, що ніхто не вирішуватиме екуменічні питання ціною Східної Католицької Церкви», – зазначив Глава УГКЦ.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.