Новий указ Президента України дозволить іноземцям у ЗСУ швидше отримувати громадянство

54

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким дозволяється надавати іноземцям громадянство України через 3 роки, з моменту їх вступу на військову контрактну службу до ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Водночас указом визначається перелік документів, що подаються для прийняття до громадянства України особою, яка в установленому законодавством України порядку проходить військову службу за контрактом у Збройних Силах. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як відомо, 12 листопада 2015 року, набув чинності закон, що дозволяє іноземцям служити в українській армії.

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

А 27 грудня 2015 року Петро Порошенко підписав зміни до закону, які дозволяють іноземцям служити в Нацгвардії.

Як зазначається в законі, іноземці та особи без громадянства, які проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, носять військову форму одягу, їм довічно встановлюються військові звання.

Проходження військової служби здійснюється іноземцями та особами без громадянства – за контрактом на посадах рядового та сержантського і старшинського складу, вони мають статус військовослужбовця.

Читати за темою: Миротворча місія на Донбасі: що підказує Україні світовий досвід

Разом з тим законом визначається таке поняття як найманство. Згідно з документом, найманцем є особа, яка – спеціально завербована на місці або закордоном для того, щоб брати участь у збройному конфлікті; фактично бере безпосередню участь у військових діях.

Найманець при цьому керується бажанням отримати особисту вигоду, і якому обіцяно матеріальну винагороду, що істотно перевищує винагороду, яка виплачується комбатам такого ж рангу і функцій тим, які входять до особового складу збройних сил цієї сторони.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.