Global Ukraine

На Полтавщині на могилі болгарського царя побудують масштабний меморіал

35

На місці поховання болгарського царя Кана Кубрата створять масштабний меморіальний комплекс. Про це в рамках зустрічі голови ОДА із делегацією Посольства Республіки Болгарія в Україні повідомив Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Минчев, передає УНН.

«Полтава та болгарське місто Велико-Тирново – це міста побратими які завжди допомагають і будуть допомагати одне одному. Тим паче, що історія Полтавщини та Болгарії дуже пов’язана. Як приклад – поблизу населеного пункту на Полтавщині Мала Перещепина знаходиться могила відомого болгарського царя – Кана Кубрата. Тому планується розвивати даний меморіал і створювати навколо історичного поховання Кана Кубрата масштабний комплекс. 

У рамках співпраці з Полтавщиною, передбачено розширити контакти з болгарською діаспорою.

Ми, звичайно, зацікавлені у налагоджені економічних відносин, особливо в умовах перспективи членства України у ЄС. Це тривалий і не простий для України процес, але важливий, особливо з точки зору співробітництва у сфері торгівлі та інвестицій, що дасть змогу виходу полтавських продуктів на ринок ЄС, і в тому числі на ринок Болгарії. Ми будемо сприяти цьому та допомагати Полтавщині», – повідомив Красімір Минчев.

Читати за темою: Анексована спадщина: скільки культурних скарбів у Криму привласнила Росія?

Як повідомив голова ОДА Полтавщини Валерій Головко, Полтавщина також сприятиме налагодженню співпраці і з містом Велико-Тирново, і з Болгарією в цілому.

Цьогоріч на Сорочинському ярмарку, який традиційно проходить у Полтавській області поблизу населеного пункту Великі Сорочинці, буде створено спеціальний сектор, який буде присвячений і Болгарії, і місту Велико-Тирново.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.