На Луганщині відбудеться музично-літературний фестиваль

48

25-27 березня на Луганщині відбудеться фестиваль «Дорога на Схід». Про це на брифінгу сказав поет і громадський активіст Сергій Жадан, повідомляє агенція «Укрінформ».

«Ми робимо фестиваль протягом трьох днів. У ньому буде музика, література, волонтерська складова. Це мандрівний фестиваль. Ми їдемо на Луганщину і щодня будемо в іншому місті. Починаємо 25 березня з міста Новопсков. 26-го будемо у Сватовому, а 27-го – у моєму рідному Старобільську, на моїй малій батьківщині», – повідомив Сергій Жадан.

Участь у фестивалі візьме понад 30 учасників. Зокрема, гурт Kozak System на чолі з Іваном Леньо, Анжеліка Рудницька, поети Дмитро Лазуткін та Артем Полежака, групи «Собаки в космосі», «Оркестр Че», «Папа Карло», «Урбаністан», виконавець харків’янин Борис Севастьянов.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Крім того, залучили і місцевих активістів, волонтерів та музикантів – гратимуть гурти зі Сватового, Старобільська і Сєверодонецька. Книгами акцію підтримали, зокрема, видавництва «Смолоскип» та Meridian Czernowitz.

Читати за темою: «Наше слово» в друці українцями Іспанії: як формується діаспора

«Назва фестивалю – «Дорога на Схід» – це є певна метафора. Ця дорога – з Харкова на Старобільськ – реально існує. Це траса, яка просто вбита за останні два роки – і військовою технікою, і бездіяльністю українського керівництва. Вона дуже добре характеризує наш шлях на Схід і шлях зі Сходу до нас. Це розбита дорога, яку нам усім так чи інакше доведеться ремонтувати, по-новому протоптувати і відлагоджувати як комунікацію, тому що ця дорога поєднує дуже багатьох людей, які мають спілкуватися», – зазначив поет.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.