МЗС України започаткувало роботу голландської версії сайту в рамках проекту MyUkraineIs

50

Міністерство закордонних справ України запустило голландську версію сайту в рамках проекту MyUkraineIs та презентувало відеоролик про Україну з субтитрами голландською мовою.

Про це заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба: «Проект MyUkraineIs розвивається, і ми раді появі в його рамках нових інформаційних продуктів. Це відеоролик про Україну та голландська версія сайту. Відео про Україну з субтитрами голландською мовою і голландська версія сайту є особливо важливими зараз з огляду на референдум в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Утім, лише референдумом наша робота не обмежується. МЗС залишається відкритим до взаємодії з тими, хто поділяє завдання публічної дипломатії України – більше якісного контенту для все більших аудиторій у світі».

В українському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що онлайн-платформа MyUkraineIs, яка наводить цікаві факти про сучасну Україну, стає більш доступною та інтерактивною для читачів в усьому світі.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читати за темою: Народная дипломатия в США: интервью с Николаем Воробьёвым

Нагадаємо, www.myukraineis.org – це ресурс, розроблений спільно МЗС, Мінінформполітики та Production Hub StratComUA, для популяризації України у світі.

Особливістю проекту є те, що контент сайту генерують самі громадяни. Кошти МЗС на розробку сайту та відео не витрачалися.

У МЗС також запросили кожного популяризувати сайт та відео англійською з голландськими субтитрами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.