МЗС України готує тематичне засідання Ради безпеки ООН з питання окупації Криму

50

Українське МЗС готує тематичне засідання Ради безпеки ООН з питань незаконної окупації Криму. Воно відбудеться 18 березня. Про це сьогодні, під час брифінгу повідомила речник Міністерства закордонних справ Мар’яна Беца, пише «Укрінформ».

З доповіддю про порушення прав людини на анексованому Росією півострові планує виступити Мустафа Джемілєв.

Тим часом, у Європейському Союзі висловили велику стурбованість тим, що окупаційна російська влада планують заборонити в Криму діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Про це в ніч на 18 березня заявила верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє прес-служба Ради ЄС.

У зв’язку з другою річницею російської окупації Криму Федеріка Могеріні звернула увагу на те, що кримських татар намагаються позбавити органу самоврядування, яким є Меджліс.

«Прохання про заборону діяльності Меджлісу, самоврядного органу кримських татар, як екстремістської організації є особливо тривожним розвитком подій», – підкреслила Федеріка Могеріні.

Читати за темою: ”В Дубаї ми не емігранти, але експати”, Ірина Ізольда Горбильова

«ЄС закликає до повного дотримання міжнародних стандартів в галузі прав людини та інших зобов’язань в рамках міжнародного права. Всі випадки порушень прав людини, таких як насильницькі зникнення, тортури і вбивства, повинні бути ретельно розслідувані», – наголошується в тексті заяви.

У документі також озвучений заклик до Росії звільнити кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченко, а також гарантувати їм безпечне повернення в Україну.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.