МВФ може припинити кредитувати Україну

60

Міжнародний валютний фонд не може забезпечити додаткову фінансову допомогу Україні. Головна причина цьому — політична нестабільність в країні.

Про це заявила помічник Держсекретаря США Вікторія Нуланд, інформує Sputnik.

«МВФ, як і уряд США, не має вибору, до тих пір, поки ми не впевнимось в тому, хто буде нашим партнером на іншій стороні столу», — заявила Вікторія Нуланд.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Помічник держсекретаря нагадала про давні проблеми України — корупцію і тіньову політику.

«Ми, як і раніше вважаємо, що 2016 рік може і повинен бути роком, коли Україна покінчить з союзом брудних грошей і брудною політикою», — наголосила вона.

Читати за темою: Сергей Гайдай: 2016 год станет решающим для украинской государственности

«Але перш за все Президент, –  акцентує Вікторія Нуланд, – Порошенко, Прем’єр-міністр Яценюк і Верховна Рада повинні об’єднатися заради урядової програми реформ, яка втілює вимоги Майдану: прозора політика, правосуддя, припинення політики за принципом «все або нічого», припинення підкилимних домовленостей, запровадження  державних інститутів, які служать українським громадянам, а не використовують і експлуатують їх».

Нагадаємо, раніше в МВФ заявили, що відтягують перегляд питання про новий транш кредиту, бо хочуть зрозуміти стійкість парламентської коаліції та долю Кабінету Міністрів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.