Меморіальну дошку герою Небесної Сотні Олександру Капіносу встановили у Вінниці

39

Це вже не перше вшанування пам’яті янголів Майдану в цьому місті. Але це – вперше, коли невеличкий пам’ятний знак виготовили власним коштом друзі Олександра.

Після урочистого відкриття меморіальної дошки, на якому були присутні і родичі, і приятелі загиблого активіста, провели мітинг-реквієм.

Олександр Капінос родом із Тернопільської області. Працював фермером. Крім того, був громадським активістом.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Футболка

Загинув унаслідок травми голови, отриманої від розриву гранати під час атаки силовиків біля Будинку профспілок у Києві 18 лютого. Лікарі його прооперували, проте серце не витримало і 19 лютого 2014 року майданівця не стало. Поховали 30-річного Героя Небесної сотні на Тернопільщині.

«Це була така безкомпромісна чесна і чиста людина. І настільки у нього харизма була і величезна сила волі, що дуже багато хлопців йому вірили», – згадує Валентина Шпак-Мельник.

Читати за темю: Екс-глава Генштабу Грузії: За три роки українська армія перейде на стандарти НАТО

«Шкода, що хлопці погинули. Вони погинули за нас, за наших дітей, за наших внуків, щоб ми жили щасливо, за рідну нашу матінку – Україну», – додала Тетяна Баркалова.

Нагадаємо, раніше вінницький майстер створив колекцію шкрябанок до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. На шкрябанках зображені портрети загиблих учасників Революції гідності та полеглих «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.