Лудзький та Краківський педагогічний університети знизили вартість навчання для українців

37

Більшість державних університетів Польщі вслід за приватними почали знижувати ціни на навчання для іноземців, на багатьох спеціальностях – вдвічі, передає Польске радіо

Після суттєвого зниження вартості навчання в Яґєллонському університеті в Кракові, що займає провідне місце у рейтингу польських вишів, з’явились нові пропозиції від інших найкращих державних університетів Польщі, що можуть зацікавити українських абітурієнтів.

Лодзький та Краківський педагогічний університети знизили ціни на всі спеціальності вдвічі. Державний університет імені Марії Склодовської-Кюрі в Любліні зменшив вартість навчання на третину.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Люблінський політехнічний університет знизив ціни вдвічі на навчання для іноземців на окремих спеціальностях, зокрема: архітектура і урбаністика, технічна фізика, менеджмент, механіка і будова машин, електроніка та інформатика в медицині, будівництво.

Аналогічно вчинив Ченстоховський політехнічний університет, вдвічі зменшивши вартість на спеціальностях будівництво, технічна інформатика, комп’ютерне проектування машин та устаткування, фінанси і банківська справа, англійська мова у бізнесі, логістика.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.