Global Ukraine

Колишній віце-прем’єр-міністр і міністр фінансів Словаччини Іван Міклош згодився працювати в новому Кабміні

24

Про свою попередню згоду він повідомив в інтерв’ю Dennіk N. За словами Івана Міклоша, він особисто обговорив можливість роботи в українському уряді з президентом Петром Порошенком і ймовірним кандидатом на пост прем’єр-міністра Володимиром Гройсманом. В той же час колишній міністр зазначив, що наполягає на збереженні свого громадянства і на позиції щодо програми діяльності уряду.

Також він зазначив, що в найближчі кілька років не має наміру брати участь в словацькій політиці.

В той же час депутати від фракції «Самопоміч» оприлюднили заяву, що не проголосують за кандидатуру Івана Міклоша як міністра, якщо він відмовиться приймати українське громадянство. Про це сьогодні під час спілкування з журналістами телеканалу «112 Україна», заявив голова фракції Олег Березюк.

«Щоб бути міністром – треба бути громадянином цієї країни. Тому ми не зможемо, мабуть, проголосувати, при всій повазі до цієї людини, щоб міністром стала людина, що не має наміру брати наше громадянство», – заявив він.

Читати за темою: Від «Омріяної України» до «Революції світогляду»

Як відомо фракція «Блок Петра Порошенка» висунула спікера Парламенту Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він фахівець з децентралізації.

Раніше Володимир Гройсман називав прізвища людей, які, на його думку, можуть якісно працювати в уряді. Це Юлія Кузнецова, Іван Міклош і Максим Нефедов.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.