Колишній німецький дисидент заявив, що буде страйкувати стільки днів, скільки років оголосять у вироку Надій Савченко

50

Берлінець Рональд Вендлінг розпочав у німецькій столиці багатоденну акцію протесту проти незаконного утримання в Росії української льотчиці Надії Савченко.

«Коли оголосять вирок, приходитиму щодня протягом стількох днів, скільки років російський суд визначить Наді як покарання», — цитує Рональда Вендлінга Укрінформ.

Вендлінг сам зшив величезний українських прапор – 6 на1,6 м, за власні гроші виготовив плакати і заламінував фотографії (говорить, запас міцності у них – на 2 роки регулярного використання).

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Щочетверга, починаючи з 6 листопада 2014 року, з 13.00 до 16.00 він стоїть, зрідка у компанії кількох товаришів, навпроти Посольства РФ у ФРН. Поліція ставиться до нього прихильно, не чіпляючись до незначного порушення тимчасових рамок акції (заявки на які Вендлінг подає раз на місяць відразу на чотири пікети) і дозволяючи кріпити плакати до дерев.

Читати за темою: «Наше слово» в друці українцями Іспанії: як формується діаспора

 Вендлінг спантеличений і ображений реакцією українців, що живуть у німецькій столиці, від яких фактично не бачить підтримки своїх акцій. «Хай не приходять. Я стоятиму тут один. Стоятиму доти, поки Росія не звільнить останнього незаконно утримуваного українського політв’язня. Я-  терплячий», — каже він.

Свої регулярні акції даремними він не вважає.

«Все не даремно. Багато хто бачить, багато хто розпитує. Коли люди бачать, що акція проходить не раз і не два, вони вже замислюються», — пояснює Вендлінг.

1457027781-2911

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.