Канада передасть Україні 16 мобільних шпиталів

39

Благодійники з Канади цього року передадуть Україні 16 карет швидкої допомоги. Про це на брифінгу заявив президент Канадсько-української фундації Віктор Гетьманчук. Перші шість карет швидкої допомоги мають прибути в Україну вже до червня.

«Ми маємо намір цього року направити в Україну 16 мобільних шпиталів. Шість уже готові, їх дооснащують медобладнанням, і, я сподіваюсь, вони прибудуть до червня», – цитує Віктора Гетьманчука агенція «Укрінформ».

За його словами, перші медичні автівки направлять  до Харківської області. Вони будуть включені до складу швидких, що надаватимуть медичну допомогу мешканцям навколишніх до обласного центру сіл. Враховуючи високу оснащеність нових швидких, вони стануть своєрідними альтернативними мобільними лікарнями.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Ще чотири шпиталі планують відправити на Луганщину.

Читати за темою: Глобальна мережа піарників просуватиме інтереси україни по всьому світу

«Ми плануємо спрямовувати нашу допомогу більше на схід, де медична інфраструктура практично знищена», – додав Віктор Гетьманчук.

Нагадаємо, канадські медики нещодавно взялися безкоштовно прооперувати 40 постраждалих вояків, поранених на Сході. Це вже четвертий візит до України канадських лікарів.

Така широка гуманітарна співпраця між Україною та Канадою, особливо в останні два роки, здійснюється завдяки потужній підтримці канадської української діаспори. Нещодавній візит до Канади заступника голови Верховної Ради Андрія Парубія ще більше розширив співпрацю між країнами – в ході зустрічей були досягнуті домовленості про співпрацю в освітній, медичній, військовій галузі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.