Ізраїльські медики продовжать передавати медичні технології українським колегам

61

Про це під час прес-конференції в агенції УНІАН заявив Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські.

«Наші стосунки з Україною надзвичайно важливі. Ми намагаємось ділитись нашим досвідом у тих галузях, де маємо певні досягнення. Вважаємо, що це надзвичайно важливо, особливо зараз, у період, коли Україна проходить складний етап своєї історії. Думаю, що саме зараз наш досвід може бути особливо важливий для розвитку України

Одна з головних галузей, де ми співпрацюємо –медицина. В Ізраїлі дуже розвинута система охорони здоров’я і вона вважається однією з найкращих у світі. Для нас дуже важливо ділитись досвідом. Минулого року ми робили наголос на роботі з експертами у галузі посттравматичного синдрому, провели 15 семінарів

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Художня лялька

Цього року продовжуємо працювати у цьому напрямку. Також є проект по оснащенню палат у лікарнях Умані

Ми провели і будемо проводити семінари в галузі невідкладної медичної допомоги, а також підвищення кваліфікації медсестр», – розповів Посол.

У свою чергу директор Ізраїльського культурного центру в Україні Ольга Поліщук наголосила, що цього року до України було запрошено ізраїльських лікарів, котрі прочитали курс лекцій в університетах Вінниці та Києва.

«Ми запросили ізраїльських лікарів для курсу лекцій в університетах Вінниці та Києва та для проведення семінару лікарів в Ізраїльському культурному центрі», – розповіла керівник центру.

Лікар-фахівець, майор запасу Ян Каганов наголосив на тому, що зацікавленість серед його українських колег, викликав процес становлення сімейних лікарів.

Читати за темою: Народна дипломатія в США: інтерв’ю з Любою Шипович

У свою чергу один з лекторів – віце-президент та декан Аріельського університету Альберт Пінхасов сказав: «Ми хочемо зараз активно розвинути програму для інтеграції українських вчених до нашого університету на період від одного року до трьох років, в надії, що потім вони повернуться в Україну з тими знаннями, які вони отримають від нас і, будуть, так само посилювати науку в Україні».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.