Ірині Геращенко заборонили в’їзд до Росії на 5 років

39

Член ПАРЄ, Уповноважена Президента з питань мирного врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко, отримала заборону на в’їзд до РФ на 5 років. Про це «Українській правді» повідомила сама Ірина Геращенко.

За її словами, це сталося на КПП Мілове/Чортково. Згідно з документами, причина, через яку її не пускають – це загроза безпеці РФ.

«Нас з групою депутатів разом зі Святославом Цеголком муружили тут майже три години. А потім запросили і сказали: «Вам, Ірино Володимирівно, ми маємо вручити повідомлення про те, що ФСБ РФ забороняє вам в’їзд на територію РФ до 1 лютого 2021 року за п. 1 ст 27 закону про порядок в’їзду/виїзду в РФ у звязку з захистом нацбезпеки країни, а також обороноздатністю РФ», – навела слова працівників ФСБ депутат. Вона нагадала, що вона і Святослав Цеголко їхали на суд за дорученням президента. Ірина Геращенко повідомила, що надала документи про те, що вона є членом української делегації на мінських переговорах, а також членом української делегації в Раді Європи. Вона також підкреслила, що надала росіянам свій дипломатичний паспорт.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Ірина Геращенко звернула увагу, що акти про заборону в’їзду, датовані 8 березня.

«Мені видали акт про те, що маю залишити територію РФ, і він був датований 8 березня. Вони намагалися переписати ці акти і вже замінити на сьогоднішнє число і подали, щоб я знову їх підписала», – сказала посадовець і додала, що відмовилася це робити.

Читати за темою: Чи чиста наша совість перед Небесною Сотнею?

«Я повідомила про ситуацію Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну. МЗС готує ноту», – сказала вона, додавши, що очікує, що колеги піднімуть це питання на засіданні ПАРЄ.

Крім того, вона має намір обговорити питання про заборону її в’їзду в РФ на наступних мінських переговорах 23 березня.

Ірина Геращенко також висловила побоювання за своїх колег: «Наш консул Віталій Москаленко, який перебуває на КП, повідомив, що в Донецьку, де оголошуватимуть вирок, дуже напружена атмосфера, готуються провокації, можливо проти наших депутатів».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.