Два вищих навчальних заклади України потрапили в світовий предметний рейтинг

59

Вперше в історії відразу два українських ВНЗ згадані у випуску рейтингу QS World University Rankings by Subject, який виходить вшосте. Це – Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Національна музична академія України імені Петра Чайковського.

Рейтинг враховує 42 дисципліни, тобто більше, ніж будь-який інший рейтинг. Для складання рейтингу аналізується експертна думка більш як 76 тисяч представників академічної спільноти, більш як 44 тисяч роботодавців, вивчається більш як 28 млн дослідних робіт.

Музична академія Чайковського знаходиться в другій половині рейтингу ТОП-100 вузів, поруч з такими вузами як Угорська музична академія Ференца Ліста і Московська державна консерваторія імені Петра Чайковського.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

КНУ імені Тараса Шевченка потрапив в ТОП-400 вузів світу, в яких якісно викладають дисципліну «Математика». Таким чином, Україна потрапила у список з 60-ти країн світу, які визнаються QS як країни, в яких можна здобути освіту світового рівня з одного або кількох предметів.

Лідерами рейтингу залишаються Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут, які поділяють першість по 24 предметах і займають по 12 позицій кожен.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.