Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини розпочнеться в Києві

61

Документальні фільми про українських “шерифів”, життя в Маріуполі, Північній Кореї, Сирії, Мексиці та про багато іншого можна буде побачити на кінофестивалі Docudays UA, що стартує на цих вихідних у Києві.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини триватиме з 25 березня до 1 квітня у столичному Будинку кіно, а також сусідніх кінотеатрах “Київ” і “Кінопанорама”.

За словами організаторів, на фестивалі покажуть майже сотню фільмів із різних країн. “У програмі – оскарівські лауреати, переможці світових фестивалів документального кіно і, що особливо приємно, багато стрічок українських режисерів”, – відзначає Docudays UA.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

На фестивалі вперше проведуть національний конкурс, де покажуть 12 короткометражок українських режисерів.

Також цьогоріч впроваджують квитки й абонементи на покази. Вхід на сеанси до 15:00 залишиться безкоштовним, а після цього часу – за квитками по 20 грн. Однак пенсіонери, студенти, школярі, учасники й ветерани АТО зможуть отримати безкоштовні квитки в касі, кажуть організатори.

В останній день фестивалю, коли показуватимуть стрічки-переможці та фільм “Маріуполіс”, вхід буде вільним.

Окрім фільмів, у межах фестивалю будуть майстер-класи, лекції, дискусії, а також документальна вистава Наталі Ворожбит та Ґеорґа Жено “Миколаївка”.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.