До Дня народження Ліни Костенко в Музеї літератури організують поетичний батл

43

19 березня у Національному музеї літератури України відбудеться поетичний захід до дня народження Ліни Костенко. В рамках події пройдуть мистецькі перформанси за участю акторів та музикантів. Головна подія – поетичний батл на найкраще читання поезії Ліни Костенко.

Зокрема, поетичне слово матимуть актори Галина Стефанова та Дмитро Лінартович. Музичне бачення поезії демонструватиме київський музичний гурт «Тобі Здалося».

На вечір запрошений і науковий співробітник Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка, головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро Дроздовський з доповіддю: «Леви Ліни Костенко».

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Всі отримані привітання Ліні Василівні організатори матимуть змогу передати доньці – Оксані Пахльовській.

Читати за темою: Куди рухається українська фотографія. Архіви Віктора Марущенка

 «Я організовую вечори до дня народження Ліни Василівни вже 5 рік поспіль. Дуже хочеться аби українці знали свою літературу, відчували тонкощі мелодійності української мови і української душі. Мені здається, що саме творчість Ліни Василівни може навчити цієї тендітної любові і світосприйняття. Такий вечір – затишок посеред бурхливої реальності сьогодення, і як подяка за творчість Ліни Василівни. В країні війна з Росією, і ми зобов’язані виховувати в собі любов до прекрасного», – говорить одна із організаторок вечору Тетяна Моцак.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.