Десантник з Житомира, що втратив кінцівку в АТО, став моделлю на подіумі

86

Найбільша модна подія країни вперше проходила за участю бійців АТО. Це герої, які втратили частини тіла в боротьбі з терористами на Сході України, але не втратили силу духу та жагу до життя. Один з героїв спецпроекту «Viva! Переможці» десантник із Житомира Юрій Весельський став моделлю на показі в рамках Ukrainian Fashion Week.

Він вийшов на подіум, демонструючи колекцію Roussin F / W 2016-17 «Я Машина» молодої дизайнерки Русинович Софії.

Герой АТО раніше став обличчям з обкладинки VIVA! проекту «Переможці», учасник соціального проекту «Без меж». Юрій у 2014 році втратив ногу під час виконання бойового завдання, а після лікування, протезування і реабілітації, повернувся на службу.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Майже тиждень Юрій Весельський тренувався дефілювати по подіуму і в підсумку підкорив модний простір. Стати моделлю десантник погодився заради благородної мети – показати іншим хлопцям, які втратили на війні кінцівки, що життя триває.

«Для військової людини це кардинальна зміна. Це новий цікавий досвід для мене, але цим я хочу показати, що люди з інвалідністю можуть жити яскраво та повноцінно», – прокоментував Юрій Весельський.

Читати за темою: «Исконно русский Крым» был в составе России 171 год

Дизайнер Софія Русинович давно мріяла організувати показ, де б моделями виступили українські воїни, захисники нашої країни. Тому Софія, дізнавшись про Юрія Весельського і проект «Переможці», відразу запропонувала співпрацювати і розробила динамічний образ: штани-трансформери з блискавкою і світшоти з принтом гайок та автомобільних інструментів.

«Я в захваті від того, що герой АТО вийшов на подіум саме в моєму показі. Планую ще один цікавий проект, в який запрошу Юру Весельського», – зізналася український дизайнер Софія Русинович.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.