Британія збільшить суму витрат на навчання українських військових

48

Уряд Британії збирається удвічі збільшити допомогу на навчання українських військовослужбовців. Це передбачено у спеціальному меморандумі, який 17 березня, підписали міністри оборони України Степан Полторак та Великої Британії Пенні Модант.

Документ передбачає надання як матеріальної допомоги, так і підтримку під час реформування української армії та підготовки військових. Сума, яку планує виділити на такі цілі уряд Британії, перебуває на стадії обговорення.

«Рішення щодо збільшення вдвічі рівня надання допомоги в питаннях підготовки збройних сил України дуже важливе. Я хотів би подякувати вам за це. І політична підтримка України є надзвичайно важливою для нас», – сказав Степан Полторак, звертаючись до британського колеги.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

У свою чергу, Пенні Модант заявила, що Велика Британія надавала, й надалі надаватиме, комплексну допомогу Міністерству оборони України.

Нагадаємо, на початку березня в Міноборони повідомили, що у 2016 році військовослужбовці ЗСУ візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях.

В той же час, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков готовий підписати указ, про трансформацію Національної гвардії України у нову штабну структуру за стандартами НАТО.

Про це в інтерв’ю сайту «24» розповів інструктор-волонтер бригади легкої піхоти Національної гвардії України Цві Аріелі.

Читати за темою: Тим часом в Україні війна – в самому розпалі, хоча вся увага прикута до подій в Сирії

«Ми чекаємо, поки всю Нацгвардію переведуть на стандарти НАТО, і нашу бригаду, в тому числі. Міністр готовий підписати нову штабну структуру, але вона йому

поки не подається. Але в той же час, все готово до переходу – підібрані і навчені фахівці, є технічна підтримка. Тому я вважаю, що це має статися вже найближчим часом», – зазначив військовий.

Раніше повідомлялося, що реформи у Міністерстві оборони мають закінчитись до кінця 2018 року, а Збройні Сили відповідатимуть стандартам НАТО вже через 5 років.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.