База псевдосоціологів та прихованих піарників

47

Джерело: texty.org.ua

Наші партнери, texty.org, вирішили створити базу даних, де можна було б вирахувати якомога більше фальшивих соціологів, тобто людей, котрі за гроші вигадують “рейтинги” політиків і з розумним виглядом оприлюднюють свої “дослідження“.

Вони півроку вивчали історії таких “соціологічних” заяв тих, хто їх озвучував і, зрештою, зібрали базу з датами та лінками. Автори концентрувалися саме на оприлюднених “соціологічних” опитуваннях, але якщо включите телевізор, то з екрана під виглядом незалежних “експертів” та “політологів” на Вас наводитимуть туман брехні чимало персонажів із цієї бази.

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Досліджуючи фальшиву соціологію, команда журналістів texty.org розкопали тільки невеличку частину “спільноти”, яка професійно спотворює реальність, придумує й озвучує думки і тези, вигідні замовникам.

so1

Зараз, коли в країні свобода і вільні вибори, саме ці люди разом з олігархічними телеканалами, де вони постійні гості, збивають країну з пантелику, заводять громадську думку на вигідні олігархам манівці. База може стати у нагоді журналістам та звичайним громадянам, щоб визначати надійність заяв про передвиборчі рейтинги.

Подивитися базу можна тут

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.