Акції на підтримку Надії Савченко пройшли в Гельсінкі, Тбілісі, Празі, Санкт-Петербурзі, Києві, Львові

42

У неділю, 6 березня, в центрі столиці Фінляндії Гельсінкі відбулася демонстрація на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Як повідомляє фінський телеканал Yle, біля фонтана Хавіс Аманда зібралися активісти з  українською символікою та плакатами.

Демонстранти висловили думку, що влада Фінляндії та ЄС звертають недостатньо уваги на історію Надії Савченко. Вони сподіваються своєю акцією закликати Європу активніше впливати на Росію в цьому питанні, в тому числі за допомогою посилення санкцій. Необхідність проведення мітингу з’явилася після того, як російський суд відмовився надавати Надії Савченко останнє слово, у відповідь на що вона оголосила сухе голодування, пояснює телеканал.

1457338868-6495-gelsinki-ylefi

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

Як повідомляв 5.ua, вчора, 6 березня 2016 року, акції на захист Надії Савченко і з вимогами до Росії негайно звільнити її відбулися в Києві і ще низці міст України. Також акції на захист Савченко пройшли в російському  Санкт-Петербурзі та Празі.

У Тбілісі на акції на підтримку звільнення української льотчиці, нардепа Надії Савченко люди влаштували семикілометровий живий ланцюг. Про це у своєму Facebook написав народний депутат Мустафа Найєм, розмістивши також посилання на відео.

«Володимиру Володимировичу таки вдалося втілити в життя старий радянський лозунг про дружбу народів. Правда, українського і грузинського. Живий ланцюг довжиною сім кілометрів – від колишнього посольства Російської Федерації в Тбілісі до Будинку уряду Грузії на підтримку міжнародної акції # FreeSavchenko і ​​– заодно – проти підписання кабальної угоди уряду Грузії з Газпромом # NoGazprom. Вийшло дуже красиво і душевно!», – зазначив нардеп.

e0478f11fd5d7dc4fbc0b2d7413c2333

За кілька годин запис з відео набрала більше тисячі лайків. У коментарях до відео люди висловлюють грузинам слова подяки за підтримку Надії Савченко.

Сьогодні ж український рок-музикант, автор пісень, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук виступив зі зверненням до української льотчиці Надії Савченко. Про це Вакарчук написав у своєму мікроблозі Twitter.

Читати за темою: Ірина Старовойт: «Ніхто не уникне змін. Треба мати відвагу подивитися їм в обличчя»

«Найцінніша річ, яку дав нам Бог – це життя. Гідне життя завжди призводить до перемоги. Твоя перемога – попереду, Надія! Живи!» – закликає Святослав Вакарчук.

n33805_34681-681x512

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.