40% українських компаній планують вихід на ринки ЄС

55

Майже 40% українських компаній вважають європейський ринок головним напрямком для розширення свого торгового партнерства. Про це свідчать результати опитування, проведеного міжнародним центром інтернет-торгівлі Allbiz.

За даними опитування, більше третини опитаних українських підприємців вже можуть поділитися своїм досвідом – вони успішно вийшли на зарубіжні ринки. У той же час 65% учасників опитування поки не можуть похвалитись таким же результатом.

Серед тих бізнес-структур, які вже експортували свою продукцію в 2015 році і раніше, третина відзначила зростання кількості заявок, ще третина заявила про його зниження, інші констатували відсутність яких-небудь змін.

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Крім того, 64% опитаних бізнесменів констатували, що в минулому році вони з різною частотою отримували замовлення з-за кордону. Такі цифри говорять про те, що попит є і обсяги експорту українських товарів мають усі шанси вирости.

Читати за теомю: Індекс Моніторингу Реформ (iMoРe). Випуск 28

А напередодні видання про підприємництво The Inc оновило рейтинг топ-5000 найбільш швидкозростаючих  приватних компаній в Європі за 2016 рік, повідомляє AIN.UA. Українська компанія мобільного маркетингу Clickky потрапила в топ-20, на 11 місце рейтингу, а всього в ньому вдалося нарахувати 21 компанію з України. Що характерно, в минулому році жодної української компанії в рейтингу не було.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.