270 видатних західних діячів просять звільнити Надію Савченко

59

Понад 270 визначних західних діячів виступили з відкритим листом до європейських лідерів із закликом звільнити українську льотчицю Надію Савченко.

Текст відкритого листа є у розпорядженні «Європейської правди».

Авторами листа є лауреати Нобелівської премії, письменники, науковці, політики, громадські діячі, філософи, художники, що представляють щонайменше 20 країн світу.

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серед підписантів відповідної петиції Світлана Алексієвич (лауреат Нобелівської премії з літератури, Білорусь), Томас Венцлова (письменник, Литва-США), Ельфріда Єлінек (лауреат Нобелівської премії з літератури, Австрія), Маркус Мекель (екс-глава МЗС Німеччини), Гі Верхофстадт (президент Групи Альянс лібералів і демократів за Європу в Європейському парламенті, колишній прем’єр-міністр Бельгії), Віктор Шендерович (письменник, Росія), Агнешка Холланд (режисер, Польща), Михайло Епштейн (професор кафедри теорії культури та російської літератури, Університет Еморі, Атланта (США)), Єжи Бузек (екс-прем’єр Польщі та колишній президент Європарламенту), Рефат Чубаров (Голова Меджлісу кримськотатарського народу, Президент Всесвітнього конгресу кримських татар) та інші.

Читати за темою: Україна як бренд. Ольга Жук і нова культурна дипломатія у МЗС

Вони закликали європейських лідерів «вжити надзвичайних заходів з метою негайного і безумовного звільнення 34-річної Надії Савченко, громадянки України, викраденої і поміщеної у в’язницю на понад 20 місяців в Російській Федерації» і прийшли до висновку, що «наша здатність врятувати її життя буде перевіркою ефективності міжнародної дипломатії і нашої відданості європейським цінностям».

Ініціативу збору підписів під відкритим листом було запущено групою польських та українських інтелектуалів, протягом лише одного дня було зібрано понад 5 тисяч підписів.

Приєднатися до ініціативи можуть всі охочі – підписати відкритий лист можна за адресою: http://www.ipetitions.com/petition/free-savchenko-open-letter-to-european-leaders.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.