Засідання контактної групи в Мінську перенесене через збільшення обстрілів бойовиками

35

З пропозицією перенести Засідання тристоронньої контактної групи в Мінську і провести його не раніше 13 лютого звернувся представник України у контактній групі Леонід Кучма. Свою вимогу він направив до спецпредставника діючого голови ОБСЄ.

Леонід Кучма наполягає на проведенні засідання лише після зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки.

Як повідомила речниця Леоніда Кучми Дарка Оліфер, це пов’язано з продовженням недотримання режиму тиші з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей, з відсутністю прогресу щодо звільнення заручників і невиконанням інших пунктів Мінських домовленостей.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Як відомо, зустріч міністрів закордонних справ у «нормандському форматі» заплановано на 13 лютого, на якій глава МЗС України Павло Клімкін має намір підняти питання щодо переговорів про деокупацію Криму.

Читайте за темою: Андреас Умланд: Росія хоче домогтися зняття санкцій шляхом виконання Мінських угод

За словами Павла Клімкіна, формат переговорів з деокупації Криму не матиме нічого спільного з «нормандським форматом», що передбачає врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як підтвердження слів Леоніда Кучми про недотримання режиму тиші бойовиками, пролунала заява штабу АТО. Згідно з документом, за минулу добу проросійські бойовики 84 рази порушили режим тиші, обстрілюючи позиції українських військ на Донецькому та Маріупольському напрямках. Це практично вже повноцінні бойові дії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.