Євросоюз допоможе Україні імплементувати стратегії розвитку сільського господарства і реформувати митницю

69

«Наші європейські партнери високо оцінили розробку стратегії – результат спільної роботи українських та міжнародних експертів. Наступний етапом співробітництва стане реалізація спільного з ЄС проекту «Підтримки імплементації сільськогосподарської та продовольчої політики», – таку заяву зробив міністр агрополітики Олексій Павленко на зустрічі з представниками ЄС в Україні, що відбулась у вівторок.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Європейський Союз і міжнародні партнери готові всебічно сприяти Міністерству аграрної політики й продовольства України в реалізації єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року.

Олексій Павленко уточнив, що реалізація проекту стартувала 1 лютого 2016 року. Проект – це своєрідна дорожня карта реформування аграрного сектора. Стратегія визначає першочергові та довгострокові заходи та очікувані результати, а також включає деталізований план дій до виконання. Загальна її мета –  підвищення конкурентоспроможності сільського господарства та приведення його продукції у відповідність до стандартів ЄС.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Паралельно з аграріями про успішну співпрацю і погоджені дії щодо підтримки з боку Європейського союзу заявила і Державна фіскальна служба України. В оприлюдненому повідомленні йдеться про виділення 1,85 млн євро на проект TWINNING – «Підтримка Державної фіскальної служби України в розвитку елементів управління кордонами в митній сфері».

Читати за темою: Індекс Моніторингу Реформ (iMoРe). Випуск 27

Пріоритетним напрямком цього міжнародного проекту є зміна національних процедур і законодавства, необхідного для повного наближення до стандартів ЄС у митній сфері. Федеральне Міністерство фінансів Німеччини стане провідником модернізації законодавства у сфері інтегрованого управління кордонами, зокрема, щодо підготовки правової бази для міжвідомчого співробітництва, митного оформлення та загальних транзитних процедур.

Відповідальною за відпрацювання оперативних аспектів співробітництва у сфері інтегрованого управління кордонами визначено Митну службу при Міністерстві фінансів Республіки Польща. А розробку системи боротьби з корупцією очолить Митна служба при Міністерстві фінансів Литовської Республіки. Координатором всіх трьох компонентів проекту став постійний радник програми

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.