Восени 2016 року в Києві пройде четвертий Київський Міжнародний міжконфесійний форум

42

Про це повідомив народний депутат України, засновник та ініціатор проведення Міжнародного конфесійного форуму Олександр Фельдман, який нещодавно перебував у Шамбезі в Женеві, де проходив Синаксис – зустріч глав помісних Православних Церков.

За словами Олександра Фельдмана, в рамках підготовки до Форуму вже проведено низку зустрічей з главами Церков, від яких отримали підтвердження їхньої участі в релігійному заході в столиці України.

«Відбулась зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I, Патріархом Єрусалимським Феофілом III, Архієпископом Кіпру Хризостомусом III, Архієпископом Японії Даніелем, Архієпископом Греції Ієронімусом, Католикосом Патріархом Грузії Ілією III. Ми відчули повну підтримку світових духовних лідерів, які в цей важкий для нашої країни час моляться за Україну та український народ», – розповів Олександр Фельдман.

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Нагадаємо, що Київський міжнародний міжконфесійний форум вперше відбувся в 2011 році. Його організували Інститут з прав людини та запобігання екстремізму та ксенофобії та Український єврейський комітет.

Читати за темою: Зустріч Патріарха Кирила і Папи Франциска, як черговий кульбіт кремлівської пропаганди

Щорічно в роботі Форуму беруть участь представники найбільших конфесій християнства, юдаїзму, ісламу і буддизму, а також вчені та політики з більш як 20 країн світу.

У 2011-2013 роках Міжнародний міжконфесійний форум проходив у Києві. У 2014 році організатори перенесли його до Харкова. У ході проведення заходу було закладено символічну капсулу у фундамент Музею релігій Feldman Ecopark.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.