В Україні створено базу розвивальних та пізнавальних мультфільмів українською мовою

108

Тернопільський благодійний фонд «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття» створив велику базу мультфільмів українською мовою. Така ініціатива в Україні відбулась вперше.

Як повідомляють засновники проекту, його мета – зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створюється єдина база (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, що ґрунтуються на народних переказах та байках.

На ресурсі можна буде знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги. Завдяки таким мультфільмам батьки та вчителі зможуть в ігровій формі виховувати у дітей патріотизм, повагу до інших  людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читати за темою: Олександра Бінерт: Народна культурна дипломатія допомагає інтегрувати актуальні українські події у загальноєвропейський та світовий контекст

Крім того, подібна база дасть можливість читати дітям самостійно  іноземні казки у фаховому українському перекладі.

У засновників такої культурної ініціативи в перспективі на меті озвучити всі викладені твори. Весь опрацьований матеріал буде у вільному безкоштовному доступі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.